محل تبلیغات شما

درد عاطفی نشأت گرفته از کمبودهای عاطفی و خلأهای دوران کودکی است و یا علت درد وجدان داشتن نواقص شخصیتی و یا کمبودهای اخلاقی می‌باشد. برای رفع آن نیاز به تغییرات شخصیتی و رُشد هویتی و اخلاقی است. هر چند کسی تمایل ندارد درد بکشد، ولی درد کشیدن در مرحله‌ی خودسازی و خودشناسی یک نعمت است. امروز وقتی بدون ترس با دردهایم روبه رو می‌شوم، قادر هستم آن را شناسایی و پیدا کرده و برای رسیدن به آرامش درونی، در صدد پیدا کردن راهی باشم که دردهایم را آرام‌تر کنم. امروز توانایی دارم به لطف خداوند درد فیزیکی و عاطفی خودم را تحمل کنم و برای برطرف شدن آن‌ها با دعا کردن از خداوند کمک بخواهم. آیا هنوز هم به دنبال مسکنی برای آرام کردن دردهایم هستم؟ امروز حساسیت‌هایم را کمتر کرده و به درد به صورت یک واقعیت مسلم نگاه می‌کنم. زندگی بدون درد نیاز به آرامش و تسکین ندارد. شکم سیر هم نیاز به غذا ندارد. کسانی نیاز به آرامش و تسکین دارند که در زندگی‌شان درد کشیده و نتیجه‌ی آن را امروز احساس می‌کنند. امروز از درگاه خداوند ملتمسانه تقاضا دارم که بتوانم توانایی‌هایم را بیشتر روی دعا و مراقبه قرار دهم .!

زندگی بدون درد، خواب بدون بیداری است‼️

خنده بر هر درد بی درمان دواست

چند روزی قفسی ساخته اند از بدنم

برداشت قدم یازدهم

درد ,ندارد ,زندگی ,آرامش ,دردهایم ,خداوند ,نیاز به ,به آرامش ,زندگی بدون ,شخصیتی و ,کرده و

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مطالب اینترنتی سمینار ارتباطات (وبگاه هادی زمانی) Leslie's page آوازهای خانم میم شفاخانه مجتمع قطعه بندی مرغ جوادیان زندگی بهتر❤ stenunohun Jeffrey's game عبد مارکت