محل تبلیغات شما

یک ذهن آزاد و روشن، برای درک و دریافت حقایق آمادگی بیشتر و بهتری دارد. با ذهن آزاد و آرامش درونی قادر هستم، تا نواقص شخصیتی خود را که سد راه رُشد و تغییرات من می‌باشند، را پیدا و رفع کنیم. امروز برای رهایی از تنش‌ها و فشارها از طریق دعا و نیایش و نزدیکی به خداوند، به اهمیت دعا پی برده‌ام. امروز دعا برای من جایگاه ویژه‌ای پیدا کرده است و برای انجام مداوم و مستمر آن سعی می‌کنم. یکی از علل توجه‌ من به ارتباط با خداوند به عنوان کسی است، که سال‌ها بی‌خدا بود و خلأ معنوی داشته است. فقط ادای خداپرستی داشته است. پروردگارا: مرا یاری کن تا از طریق دعا ذهن درگیر و اسیر خود را از افکار زیانبار و منفی رها سازم. آیا در امروز دعا کردن می‌تواند مرا در رسیدن به هدف‌هایم یاری کند؟ تنها ذهن آماده و پاک و آرام قادر است، که ارتباط منطقی با خداوند داشته باشد. همیشه برای ذهن بیمار و آشفته‌ی خودم دعا می‌کنم. متوجه هستم که وقتی دعا کردم! در همان زمان دعا کردن آشفتگی‌های ذهنم آرام و رفع می‌شوند و قرار و آرامش درونی نصیبم میشود .!

‼️دعا کردن حق من است‼️

خنده بر هر درد بی درمان دواست

چند روزی قفسی ساخته اند از بدنم

برداشت قدم یازدهم

دعا ,ذهن ,داشته ,پیدا ,مرا ,رفع ,دعا کردن ,است، که ,ذهن آزاد ,طریق دعا ,از طریق

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

قرص چاق کننده گیاهی Brewers Yeast اصل09035059158 تولیدی پوشاک سحر وبلاگ دبیران شیمی منطقه 9 شهر تهران ❤️ یک عصرِ پاییزی در گوشه-کنارِ 'تو' ❤️ سئو و بهینه سازی Sandra's style صبر ایوب فروشگاه لباس بچگانه لباس زنانه مدل مانتو پالتو کاپشن اورکت مجلسی و بیرونی شمیم گل یاس هیات پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله روستای سوخته سرا ♫♪˙❤‿❤˙♫♪ دابــل اس ♫♪˙❤‿❤˙♫♪