محل تبلیغات شما
برداشت قدم یازدهم :

قبل از آشنایی با انجمن به خاطر خودخواهی ها و خودمحوری هایم، فقط به آنچه که خودم میخواستم فکر میکردم و همه ی هم و غمم این بود که این نفس شیطانی ام را ء کنم! و نتیجه این خودخواهی افتادن در دام افسردگی و هزاران مشکل دیگر بود .!

پس از قدم گذاشتن در مسیر بهبودی کم کم یاد گرفتم که از طرق های مختلف از جمله م با راهنما و دوستان بهبودی در مسیر درست قدم بردارم زیرا تجلی اراده خداوند را در م کردن با دوستان بهبودی و راهنما می دیدم . این تفکر کمکم کرد تا روز به روز با بیماریم بیشتر آشنا شوم و راههای مدارا کردن و خنثی کردن عوارض آن را هم تقریبا بیاموزم! یکی از مهمترین این راهها و تدبیرها دعا و مراقبه یا مدیتیشن کردن است .!

در قدم یازده من دیگر آن بچه بازیگوش و حرف نشنو نیستم! من به (خداوند) ایمان دارم و میدانم او خیر و صلاح مرا میخواهد و انجام اراده او بهترین کاری است که من میتوانم در حق خودم انجام بدهم به همین دلیل هر روز ساعتی را با خودم خلوت میکنم (مدیتیشن کردن، به خصوص اوایل روز) و آمادگی ام را برای دریافت پیام به (خداوند) اعلام میکنم .!

همچنین از او میخواهم برای انجام اراده اش به من کمک کند زیرا من به تنهایی قادر به انجام اینکار نیستم! (چون نفس شیطانی من قوی تر از اراده من است) از او می خواهم همانگونه که در رهایی از افسردگی به من کمک کرد و مسیر درست را نشانم داد مرا در اجرا و ادامه بهبودی هم حمایت کند .!

از خدا میخواهم که درکی به من بدهد تا به خواسته اش احترام بگذارم و فقط طبق اراده او حرکت کنم و آنچه او خواسته به اجرا بگذارم، جنگ نکنم و درگیر خودخواهی و خودمحوری خودم نباشم .! 

قدرت زمانی به من داده میشود که بر روی درک خود از خدا تمرکز کنم تفکر کنم و رابطه خود را با خداوند ارتقا دهم و آن زمان متوجه میشویم که قدرت خداوند در من و با من چگونه کار خواهد کرد .! 

من میشوم اجرا کننده و خدا فرمان دهنده و این برای من نهایت لذت بندگی است .!

در کل یعنی من کی هستم، چی هستم، کارم چیست و نقش خود را بشناسم و به خداوند احترام بگذارم .!

خنده بر هر درد بی درمان دواست

چند روزی قفسی ساخته اند از بدنم

برداشت قدم یازدهم

خداوند ,اراده ,انجام ,بهبودی ,کنم ,روز ,به من ,کنم و ,به خداوند ,من کمک ,در مسیر

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آپدیت نود 32| لایسنس نود 32 ، یوزر پسورد نود 32 carbonbikewheels اخبار تکنولوژی و فناوری او می گفت نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی راهنمای شهر آشخانه پزشکی ورزشی goodwpedilo دانلود فیلم جدید خارجی Cheap Jerseys Wholesale From China, Free Shipping Enjoy!