محل تبلیغات شما

وقتی از یک فکر و عقیده‌ی قدیمی و آزار دهنده و الگوهای ناسالم رها می‌شویم، در جایگاهی قرار داریم که نامش را پیشرفت و بیداری معنوی می‌گذاریم، جایی که با خداوند تنها می‌شویم و جهت رفع نواقص خود از او درخواست کمک می‌کنیم. تا ما را یاری دهد و با اطمینان زندگی خود را به او می‌سپاریم، این تصمیم‌گیری را پیشرفت و رشد معنوی می‌گوییم. این پیشرفت‌ها تا زمانی است که ما از افسردگی فاصله می‌گیریم و تا وقتی این فاصله را رعایت می‌کنیم، در حال پیشرفت هستیم. آیا می‌دانم که پیشرفت در برنامه مثل دم و بازدم نفس کشیدن برای من حیاتی است؟ آیا متوجه هستم که بابت تغییرات و رُشد پیدا کردن و بهبودی یافتن راهی درست و نیازمند تغییر در افکار و رفتار و عقاید کهنه و به دردنخور بیمارگونه هستم؟ یک برنامه‌ی ساده و روزانه‌ی بهبودی با روش خیلی ساده و از روی تمایل و عشق ورزیدن و کار و خدمتگزاری می‌تواند برایم خیلی مفید باشد. در هرحال من بیماری دارم که دارو و پزشکی بهتر از خداوند و دعا و مراقبه کردن ندارد .! 

در مسیر بهبودی خداوند مرا همراهی میکند‼️

خنده بر هر درد بی درمان دواست

چند روزی قفسی ساخته اند از بدنم

برداشت قدم یازدهم

خداوند ,پیشرفت ,بهبودی ,معنوی ,فاصله ,ساده ,خداوند مرا ,پیشرفت ,را پیشرفت ,مرا همراهی , و

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کانکس | قیمت کانکس | وبلاگ تخصصی کانکس اسکابن Christopher's page Kenneth's collection deotigoogdi ارش چت|یک چت| نازچت | چتروم| چت روم vilongsovo Willie's receptions Jeffrey's info اورژانس کامپیوتر تهران 09391264503 Michael's site