محل تبلیغات شما
یک تمرین برای رهایی از  افکار ناخوشایند:

ذهن شما در تلاش است تا از شما محافظت کند. تلاش ذهن این است که خطرات احتمالی را پیش‌گویی کرده، قضاوت کند چه چیزی برای شما خوب یا بد است و بفهمد چرا بعضی اتفاقات رخ می‌دهند. بنابراین ذهن شما سخت تلاش می‌کند تا بقای شما را حفظ کرده و بر مشکلات غلبه کند. همان‌طور که می‌دانید ذهن می‌تواند دیوانه‌وار ادامه دهد و به طرز وسواس گونه‌ای روی افکاری تمرکز کند که هیچ کارکردی برای شما ندارند اما شما را بیچاره می‌کنند. یکی از روش‌های مقابله با چنین افکاری این است که از ذهن‌تان به خاطر محافظت از شما تشکر کنید. چنان‌چه افکار منفی ظاهر شدند، به‌سادگی بگویید: بابت این فکر از تو متشکرم ذهن من».

لازم نیست با این افکار درگیر شوید. همچنین لازم نیست آنها را درک کنید یا توضیح دهید. فقط می‌توانید بابت اینکه ذهن‌تان این افکار را برای محافظت از شما خلق می‌کند، قدردان باشید. متشکرم، ذهن من» عبارتی است که به حسن نیت ذهن شما اعتراف می‌کند و درعین‌حال شما را از افکار دردآور دور می‌کند: متشکرم ذهن من، برای آن فکر ترسناک. متشکرم ذهن من، برای این فکر که من خوب نیستم. متشکرم ذهن من برای پیش‌گویی شکست متشکرم ذهن من، برای فکرهایی که از خراب شدن رابطه دارم.

هم‌زمان که به تشکر کردن از افکارتان ادامه می‌دهید، از هر فکری که علیه شما قیام می‌کند فاصله بگیرید. قدردان تلاش‌های ذهن‌تان باشید و درعین‌حال بدانید ممکن است شما را گمراه کنند.

خنده بر هر درد بی درمان دواست

چند روزی قفسی ساخته اند از بدنم

برداشت قدم یازدهم

ذهن ,افکار ,کند ,می‌کند ,محافظت ,فکر ,متشکرم ذهن ,شما را ,ذهن شما ,است که ,از شما

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

یو.اس کیک بوکسینگ استان ایلام gadesinti kinsrangwarmdu لیدر والیبال گنبد lasitade صبر ایوب asanleidi corvierhinin niacdunefti ★&رمــــان و متــن زیبــا&★