محل تبلیغات شما
ابراز و دریافت عشق 

" ابراز عشق می کنیم، زیرا این عشق به رایگان به ما بخشیده شده است. وقتی نحوه ابراز عشق را یاد می گیریم، مرز های جدیدی به روی ما باز می شود. عشق می تواند جریان انرژی زندگی از فردی به فرد دیگر باشد. " ابراز و دریافت عشق، اساس زندگی است. 
این امر وجه مشترکی همگانی است که ما را با اطرافیان خود مرتبط می سازد. افسردگی ما را از این ارتباط محروم کرد و ما را در خود محبوس نگاه داشت. عشقی که در برنامه افسردگان گمنام پیدا می کنیم، دنیا را دوباره به روی ما می گشاید. قفس افسردگی را که زمانی در آن محبوس بودیم، باز می کند. از طریق دریافت عشق از اعضای افسردگان گمنام شاید برای اولین بار متوجه شویم عشق چیست و چه کار می تواند انجام دهد. از اعضای انجمن می شنویم که درباره مشارکت کردن عشق صحبت می کنند و استحکامی را که این امر به زندگی آنها می بخشد، احساس می کنیم. کم کم می پنداریم اگر ابراز و دریافت عشق معنای زیادی برای دیگران دارد، می تواند به زندگی ما نیز معنا دهد. احساس می کنیم در آستانه کشف بزرگی هستیم، اما با این وجود، احساس می کنیم اگر عشق خود را در میان نگذاریم، معنای عشق را کاملاً درک نمی کنیم. این کار را امتحان می کنیم و ارتباط گمشده میان خود و دنیا را کشف می کنیم. امروز، متوجه می شویم آنچه آنها می گفتند، درست بود: " ما فقط با مشارکت کردن آنچه که داریم می‌توانیم آن را حفظ کنیم." 

زندگی مرز جدیدی برای من است و وسیله ای که برای جستجوی آن استفاده می کنم، عشق است. 
عشقی را که دریافت کرده به رایگان ابراز می کنم. 

خنده بر هر درد بی درمان دواست

چند روزی قفسی ساخته اند از بدنم

برداشت قدم یازدهم

عشق ,می ,دریافت ,ابراز ,کنیم ,زندگی ,و دریافت ,را که ,دریافت عشق ,ابراز و ,می تواند

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروشگاه اینترنتی روبینیا گاردن وبلاگ نرم افزار برنامه حسابداری آسمان فروشگاه اینترنتی پوشاک سایز بزرگ سکسن انتشارات شمیم مهر و اندیشه کلبه جهانی (معروف) گردشگری تایلند | تور تایلند نوروز 97: پوکت، پاتایا و بانکوک فرهنگ وتربیت destthedeka آن سوی علم نقشه برداری | انجام پیمانکاری نقشه برداری